Made by SleepingDoll

Welcome to my portfolio where you can find all of my handmade clothes! If you own some piece by SleepingDoll, please write a small review down there. Thank you so much ♥

Vítejte v mém portfoliu, kam dávám své výtvory a návrhy. ♥ Pokud odemě nějakou z těchto věcí vlastníte, budu velmi vděčná za recenzi – feedback dole v komentářích ^w^
Yuki♥

Sleeping Doll is a small indie brand which sews cute and elegant clothing in lolita style. Lolita fashion is my biggest hobby, my life. started to sell some of my handmade pieces to make their owners happy♪☺ Each model is sewn with a lot of love and patience.

♥ Be cute and elegant, wear it with confidence and love ♥


Sleeping Doll je maličkatá značka založená mnou asi v roce 2013. Původně byl založen blog s názvem SleepingDoll a později, asi v roce 2013, vznikla i značka oblečení, které šiji. ^w^ Původně jsem šila jen pro sebe, protože je Lolita drahý koníček a ušít si šaty je levnější. Velice mě bavilo a stále baví navrhovat a šít oblčení v lolita stylu, navíc jsem šťastná, když mé oblečení dělá jejich majitele šťastnými. Začala jsem tedy některé z mých kousků posílat dál. Když vidím, jak jsou noví majitelé z mého oblečení nadšení, jak ho nosí rádi a s láskou, je to jedna z nejhezčích věcí, díky kterým mě to stále baví.

Zaměřuji se hlavně na šití lolita oblečení, ale občas se odemně objeví i nějaké doplňky. Vše je ušito s láskou a trpělivostí, každý kousek je originální.

♥ Buďte roztomilí a elegantní, noste svůj kousek sebevědomě a s láskou ♥

2022

Anna’s Rose Garden

Necropolis collection

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *