Wardrobe post 2019The time has come again! It’s time for another wardrobe post ^__^

You know,  wardrobe post is the thing I love and hate at the same time and do you know why? It’s because it takes a lot of a time you have to put in it. It takes so long to take good pictures, a light should be good, not too dark… and wardrobe posts are in winter which means the sun hides very soon and you have less time for taking good photos. But I also love it! I love looking at wardrobe posts of the other lolitas and I’m really glad when they find some time to do it. So… 2018 was absolutely amazing! I’ve started to work full time so I was able to buy much more clothing than in previous years. My life has changed a lot and I’m very thankful for that! I do what I love and that’s to be a nurse, lolita and sew for my small indie brand – SleepingDoll. And I’m improving my skill in language 😀 So this English post is training for me. If you want to be better in some language you have to use it! This is the thing which I learned and which moves me forward ^__^Okay! Let’s take a look into my wardrobe!

Rok se s rokem sešel a s ním i další wardrobe post.
Wardrobe post je věc, kterou miluju i nenávidím. A proč? No protože to zabere šílenou spoustu času vše nafotit a sestavit z toho článek. Ale zároveň to i miluju, protože si cenním všech, kteří si ten čas najdou, nafotí svůj šatník a my zvědavci se pak můžeme kochat!

Rok 2018 byl pro mě plný změn. Začala jsem pracovat na plný úvazek a díky tomu mi do šatníku přibylo plno krásných věcí…

Jdeme se na to podívat!

That computer isn’t mine. It’s my boyfriend’s. It lays on the paper boxes because it’s the only place in my room where it fits. But it’s temporary, thank god!
So, this is my wardrobe! The left side is for my casual clothing, underwear and bedding stuff. I also keep here my lolita blouses and cardigans. 

The right side is full of lolita clothing. It’s only for lolita clothing, except my boyfriend’s suit which hangs in here all year when he doesn’t have exams.

Ten počítač není můj, je mého přítele. Dočasně ho máme takhle na krabicích, protože zkrátka nebylo kam jinam ho dát.
Takže, tohle je moje skříň! V levé části skladuju všechno možné, od mého jediného kousku kalhot, plno triček, prostě mudlovské oblečení, přes plno ložního prádla, krabičky na jídlo…je tam všechno možné. Ale to hlavní – v této polovině se ukrývají i mé lolita halenky a cardigany.

Pravá polovina je čistě lolití, nepočítám – li oblek mého přítele, který mezi mými poklady visí po celý rok, výjimaje zkouškové období.


This is my makeup table. In these two baskets, I keep my fabrics and lolita headpieces. Above the baskets are my GLBs and a few volumes of manga and the other books. I keep here my makeup stuff of course. It’s a makeup table, you know XD
In the small drawers on the left, I have some accessories and crafting stuff.
And the last important thing is my mirror XD

Toto je můj kosmetický stolek. I přes ten název, tam skladuji vše možné. V košících dole mám látky a lolití hlavozdoby, mašle, barety a tak. Pak nějaké blbůstky na šití. Nad tím je sbírka mých GLB, Otome no Sewing a několik dílů mangy. Vedle toho pak další knihy. No a samozřejmě makeup – všemožné paletky, kosmetika, rtěnky a tak.
V malých šuplíčcích nahoře nalevo se schovávají prstýnky, brože a blbůstky na craftění
A poslední velmi důležitá věc – zrcadlo!

OP – One Piece dress

Angelic Pretty
Oldschool OP
Angelic Pretty
Sugary Carnival

Angelic Pretty
Dessert Berry
Angelic Pretty
Wonder Party
JSK – JumperSkirt

SleepingDoll
AliceClockPrint
SleepingDoll
no name JSK
SleepingDoll
Apollonia OP design replica
SleepingDoll
Josephine JSK
MadameMuffin
La Reine de Chats
EmilyTempleCute

Baby the Stars Shine Bright
Sweet Cream Strawberry Days
Angelic Pretty
Patissier JSK
Angelic Pretty
Sweet Ribbon Strawberry
Angelic Pretty
Royal Creamy Chocolate
Baby The Stars Shine Bright
Oldschool JSK
SleepingDoll
Dark Princess

Angelic Pretty
Toy Parade
handmade
handmade

SleepingDoll
Chocolate skirt
Maxé

Maxé
PorcelainDoll
Ovocná Marmeláda
Lady Sloth
Welcome to my Doll House
Baby the Stars Shine Bright
Strawberry Parfait

Angelic Pretty
Dreaming Macaron

Sleeping Doll
Anna’s  Rose Garden
Angelic Pretty
Wonder Party

Sleeping Doll
Wild Roses

Bodyline

Alice & the Pirates
Vampire Requiem

not home yet
Zatím je sukně kdesi ve vzdušném prostoru nad mořem


Halenky – Blouses

Taobao
Delicieux Chocolat
local second hand shop
off brand
from my mother’s wardrobe
Aliexpress

AnnaHouse
Metamorphose
lucky pack blouse
Baby the Stars Shine Bright
Shirring blouse
Angelic Pretty
Ribbon – chan button blouse


Boleros / cardigans

Angelic Pretty
Cherry Berry Bunny knit bolero
Alice and the Pirates
Half sleeve Rose bolero

off brand

Angelic Pretty
Heart Watermark knit bolero

Bodyline, Angelic Pretty, Secret Shop, Aliexpress

Aliexpress, NewYorker, AngelicPretty

HarryPotter satchel bag
off brand

MILK
heart bag

Madame Muffin petticoat and bloomers
Angelic Pretty, off brand, Ergi, Aliexpress

off brand, Angelic Pretty, VisionWorld

off brand, handmade, Angelic Pretty, BtSSB, czech indie brands

Angelic Pretty, Btssb, handmade, Lady Sloth
Lyrel, Porcelain Doll, 5% DokiDoki, off brand, handmade, Bittersweet Carousel, Carmila, VictorianCatherine
handmade, PorcelainDoll, 404 Brand not Found, BtSSB, off brand,

handmade, PorcelainDoll, 404 Brand not Found, off brand, Lorinoko, Angelic Pretty, Hortensia de la Foret

Gothic & Lolita Bibles, KERAs, Otome no sewing BOOKs, Angelic Pretty cards


In my opinion, makeup is a really important part in lolita fashion. It is the last touch of your coord. I found myself in TooFaced cosmetics so most of my collection is by this brand. Here are my favourite products which I use! 
Rilakkuma headband to keep my hair out of my face, TooFaced primer, TooFaced Peach makeup foundation and Born this Way makeup foundation, Essence ink eyeliner, Sephora watermelon makeup remove wipes, Astor pink lipstick, TooFaced matte lipstick, Essence pink lipstick, TooFaced setting powder, TooFaced Gingerbread spice and Chocolate Gold eyeshadow palettes, Revlon concealer, TooFaced Better than Sex mascara…

Dle mého tvoří makeup v lolita módě její nedílnou součást! Je to taková třešnička na dortu ve vašem coordu, takový ten detail, který váš coord udělá perfektním. V roce 2018 jsem našla svou oblíbenou značku – TooFaced. Jejich kosmetika je kvalitní, hezky voní, balení má roztomilý a loliable design a hlavně mi vyhovuje! Takže většina mé momentálně používané kosmetiky je práve od této značky…
Tady je tedy výčet produktů, které používám na svůj makeup k lolitě!
Rilakkuma čelenka – drží mi ofinku stranou, TooFaced podkladová báze, TooFaced Peach makeup a Born this Way makeup v odstínu Snow, Essence inkoustové linky, Sephora melounové odličovací ubrousky, Astor růžová rtěnka, TooFaced matná rtěnka, Essence růžová rtěnka – spíš takový barevný jelení lůj XD ale fakt skvělej!, TooFaced sypký pudr, TooFaced Gingerbread spice a Chocolate Gold paletka očních stínů ( mám od TF 4 paletky, ale tyto používám nejradši), Revlon korektor, TooFaced Better than Sex řasenka – někomu nevyhovuje, ale mně na řasách překvapivě drží – a co víc! Natočí ty mé rovné chcípáčky tak, že vydrží krásné celý den.


And that’s all! I hope you like this wardrobe post. If you have yours, please leave me a link in the comments! Thank you ^__^ have a wonderful day and see you in my next blog post!
A to je vše! Doufám, že se vám můj wardrobe post líbil, a pokud i vy nějaký máte, určitě mi nechte odkaz v komentářích. Děkuju a mějte pohádkový den!
Yuki

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

4 komentáře “Wardrobe post 2019

  1. Máš mnoho krásných kousků, hlavně Dessert Berry a Wonder Party. Ty se mi líbí nejvíc. 🙂 Fotky na té panně vypadají moc dobře. Hezčí než wardrobe kde šaty leží.

    1. ale kolik práce to dá! Děkuju 🙂 Mé oblíbené kousky jsou momentálně sukně od LadySloth a sukně Wonder Party od AP

  2. Obdivuji tvojí úžasnou sbírku AP šatů. :3 Hádám, že do budoucna se šatník bude rozrůstat o další čokoládové kousky. Kosmetický stolek je úžasný. Takový pěkný lolití koutek. Ten ti vážně závidím. 🙂

    1. legrační je, že oproti zahraničním lolitám toho mám stále žalostně málo :DDD No uvidíme jak se rozroste. V hledáčku mám několik čoko printů, avšak všechny velmi velmi drahé.
      Děkuju 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *