Krvavé ručičky

Dalo by se říci že jsem dnes jen tak vyhodila oknem 150kč. Ve škole jsem si navrhla úplně nádherný gothic komplet, ale když jsem to pak zkoušela ušít, nedopadlo to tak jak jsem očekávala.
Zádrhel první – nemohla jsem sehnat barvu na oblečení, která je i na tmavé látky. Koupila jsem tedy normální a doufala že při nanesení hustší a větší vrstvy vynikne ta krásná krvavě rudá na černém podkladu. Bezúspěšně…
Zádrhel druhý – po tom, co jsem ušila svoji „mini mikinku“ jsem zjistila že je látka poněkud méňe elastická a naopak zase poněkud více elektrostatická. Ano..vlasy se mi vznášely všude okolo. Zkuste si to, když máte délku svých pačesů aspoň půl metru.
Zádrhel třetí a poslední – látka byla nejen málo elastická ale i pevná, takže se mikinka nepřizpůsobila křivkám mého těla a vypadá poněkud zvláštně.

Bylo mi líto té barvy. Vyndala jsem ze skříně bílé moc nenošené tílko a udělala na něm roztomilé krvavé pacičky jůůůů. Vypadalo to hrůzostrašně, ale nakonec mám alespoň to tílko.
Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *