Boring day

In spring holiday isn’t so many work so today I was very bore. When I went home to my rat Shino, I remembered that my nee-chan wanted some things for Punk lolita meeting. I made some punk patch 😀 with title „anarchy“. It looks good I mean. I had a lot of time so the next I made a comb with bow. Yeah! glue gun power XD I love my glue gun so much. I don’t know what I will  write next  so this is all. Enjoy a photograpsh!


 O jarních prázdninách není nic moc co dělat a hlavně dneska byla nuda. Když jsem šla domů nakrmít mého milovaného potkánka Shina, vzpomněla jsem si, že má onee-chan chtěla nějaké věci na punk lolita sraz. Vyrobila jsem jí tedy nášivku s nápisem „arachie“. Myslím že to vypadá docela dobře. Měla jsem ještě spoustu času, takže jako další věc vznikla hřebínek do vlasů s mašlí. Muhahaha miluju svojí lepící pistoli! Nevím co napsat dále, přikládám tedy aspoň pár fotografií.


Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *