19) Lolita diary – Shopping update

Nu dnes mi konečně přišel dlouho očekávaný balíček, takže můžu konečně přidat svůj shopping update.
Boty měli dorazit minulý týden, ale to nevadí. Aspoň dodávku nepřerušili hrozící povodně. I můj kraj je ohrožen, ale naštěstí bydlím na kopci – celý můj loli šatník je mimo ohrožení spolu s mou maličkostí.

 
Nejvíce očekávaný balíček byly růžové boty z AnnaHouse. Jsou samozřejmě z druhé ruky – votočvohoz od Cherri, protože mám stále hrůzu z celních poplatků. A druhá velmi očekávaná zásilka – černá sukně z clothes cleaningu Terezky Saki. Dále jsem si pak koupila strašně „cool“ sluneční brýle. Chtěla jsem lenonky, ale vypadám v nich jako Ozzy Osbourne. Tyhle hranaté mi taky nesedí, ale lepší než vypadat jako moucha. S těmito vypadám jako poloviční moucha. Pak mě napadlo si vytůnit sukni na geetacon o růžovou čičinku. Koupila jsem si tedy růžovou barvu na tmavý textil a ještě černou na světlý – použila jsem ji na modrou sukni s kamejí a L tote bag.

Další věc sice není koupená, ale do shopping updatu ji zařadím a to novou handmade mašli k mému

bittersweet outfitu na geetacon. Po dodělání bloomers mi zbyla krajka, takže jsem ji účelně využila.

Teď k mým botám. Lepší fotky nemám. Boty jsem koupila DOST levně, protože jim chybí podrážka na pravém podpatku a tak jeli dnes do opravy k obuvníkovi. Jinak jsou v celku pěkném stavu a velikost perfektně sedí.


Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *