Spodnička 3

Má drahá onee sama Lin mě poprosila o objemnou áčkovou spodničku. Nejdříve jsem to musela odříct kvůli nedostatku času, ale nakonec jsem se do toho s nadšením pustila.V pátek jsme šli s Lin koupit potřebný materiál. Bílá bavlna byla vyprodána a další by dorazila až v pátek.

Šicí stroj byl organzou přímo zahlcen!

To je ale moc pozdě. Paní v galanterii nám doporučila, abychom použily například podšívku. Je levnější než bavlna a sukýnka po ní bude lépe klouzat. Nejdřív jsem váhala, protože jsem nevěděla, jak by to dopadlo, ale spěchalo to a tak jsem ji vzala. Poté jsme koupily dvě role organzy  – z toho jedna má 8,5m.
Jakmile jsem dorazila domů, pustila jsem se do práce. V pátek jsem stihla jen sukni a dnes dodělala zbytek. U spodního lemu jsem organzu přestřihla na polovinu, takže je spodnička ušitá z cca 24m organzy. Ta podšívka vypadá celkem hezky :3.
Rozhodně jsem s výsledkem spokojená a doufám, že bude i Lin ^__^ Až si budu šít černou spodničku, taky si na ni koupím podšívku! Je to super!!
A ponaučení pro příště? Silvie mi ukázala, že na stoklase mají organzu levnější… (ale černá i bílá je teď vyprodaná)

Další výrobek ocejchovaný mou „značkou“ 
Podšívková sukýnka


Hotová spodnička houpající se na lustru 😀 levituje


Její objem se mi tuze líbí :3Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

7 komentáře “Spodnička 3

  1. Pěkná. Jinak ze Stoklasy jsem si chtěla taky koupit, ale nakonec jsem si objednala od jedné uživatelky z fler.cz a vyšlo mě to i s poštovným levněji 😀

    1. Tam jsem si toho chtěla koupit 😀 Krajky, komponenty a pak mě vždy ovládne touha po nové látce na šaty/sukni. Musím se k tomu už konečně dokopat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *