Shopping Update 2

Hezké čtvrteční odpoledne mí drazí čtenáři 🙂

Včera jsem měla 18. narozeniny. Byl to pro mě velice důležitý den. 18 let pro mě neznamená legální opíjení se do němoty, jsem abstinent. Rozhodla jsem se pro dárcovství krve. Snad budu vyhovovat požadavkům. I když se bojím, vím, že udělám dobrou věc ^__^ Teď to hlavní! Koupila jsem si pár hezkých věcí a musím se o to s Vámi samozřejmě podělit.

Včerejší narozeninový den jsem trávila s přítelem. Šli jsme do nedalekého obchodního centra a po nakupování zavítali do nezdravého McDonalds, takže to byl opravdu příjemný den. 
Brokátové džíny z GATE – moc jsem je chtěla a teď byly ve slevě juhuu

Aktovka z NewYorkeru – chtěla jsem ji v H&M, ale tam už byla vyprodaná 🙁
Ještě, že ji v NY měli. Mašli jsem si tam přidala, protože mi vadí to okýnko 😀
(fotka dost zkresluje, doopravdy se tam ta mašle hodí víc)

Jak vypadá bez mašle

Antaina Teaparties z Cherri CC v mintové barvě. Miluji teaparties a mintové
by se mohly hodit k SugaryCarnival :3

Cherri mi k botičkám přidala i tuhle rozkošnou taštičku :3 Děkujii

Dnes jsem zkoušela Teaparties nějak zkombinovat.
Nic moc, musím si pořídit další mintovou stuhu, chtělo by to něco do pasu nebo k halence,
aby to bylo barevně vyvážené <3

Příští shopping update bude hlavně lolití. Čekám stále na Sugaryarnival, Gothic&Lolita Bible a jednu moc hezkou sukýnku :3

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

7 komentáře “Shopping Update 2

  1. Tak nejprve vše nejlepší k 18. narozeninám! 🙂 a musím Ti vše pochválit. Nádherné věci, hlavně se mi zalíbily teaparties…myslím, že si je nutně musím pořídit také… Pro tašku si asi rychle poběžím do NY, než jí vyprodaj, protože moje rozdrbaná kabelka, kterou mám tak ráda, už mi jaksi dělá ostudu ;P navíc důmyslné přidání mašle z ní dělá něco neodolatelného…♥

  2. Yo! 😀 Ty mintové teaparties jsou dokonalé. A víš co? Já ti to říkal! 🙂 Kabelu jsi tedy nakonec přeci jen ulovila. 😀 S tou mašlí vypadá nádherně. ^^ No a kalhoty si taky zaslouží pochvalu. Doufám, že zas půjdeme fotit, jak už mi nějaký ten pátek slibuješ, botky s nějakým hezky laděným outfitem k tomu přímo vyzývají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *