Yuki na Youtube!

Hezký večer! ♥ 
Je po Vánocích. Jak jste je prožili? Co hezkého jste dostali?
Za mě byl nejlepší dárek foťák! Přála jsem si nějaký lepší foto přístroj již delší dobu, tak jsem byla velmi nadšená. Hned několik minut poté, co jsem ho rozbalila, jsem byla hned zaúkolována natáčením naší tradiční rodinné sešlosti u prarodičů. Moje sestra chtěla, abych video sestříhala a dala na youtube, tak jsem to udělala. 
Dnes se konečně uskutečnila naše zimní fotící výprava (Vláďa a já). Slibovala jsem si od toho mnoho, nakonec nemáme žádné mega umělecké fotky, ale byla to veliká legrace! Nikdo neumrznul, omrzliny byly jen 1. stupně a jsou i moc povedené fotky ^__^
V tu chvíli mi v hlavě ulpěla myšlenka… Mám lepší foťák, baví mě natáčet a editovat videa, tak proč nerozjet funkční youtube kanál? Neznám žádnou českou lolitu, která by měla kanál s box openingy a podobnými věcmi. Já osobně se moc ráda dívám na zahraniční loli youtuberky, miluju lucky pack unboxingy XD Třeba někdo bude rád, že bude i český loli youtuber 🙂 Uvidím jaká videa přidám v budoucnu. 

Zatím tu mám dvě lepší ^__^ Hezkou zábavu a nebojte se napsat komentář o vašich Vánocích popřípadě i názor na video ♥♥Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Jeden komentář u “Yuki na Youtube!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *