AP WonderParty BOX OPENING

Hello my dears! ♥ Today I had something special in the mail. It was my new skirt called WonderParty by Angelic Pretty. It’s a limited edition from the Harajuku store and I’m really glad that I can own it *__* Soo let’s open this package!

I really love the print! It’s cute and black XD this combination is the best for me ♥ The pocket isn’t there but never mind, I love this skirt so much and I can’t wait to wear it to some meetup.

Zdravím vás! ♥
Dnes na mě doma čekal můj vytoužený balíček! Wonder Party od Angelic Pretty. Opět je z druhé ruky, ulovila jsem ji na lacemarket a slečna byla z Rakouska, takže přišla domů za 3 dny od zaplacení. Jahůdková AP sukýnka již opustila můj šatník a doufám, že ji její nová majitelka unosí lépe, nežli já. Stále je mi to líto, že jsem ji pustila dál… Byla to má první printová sukně a zároveň první brand. Mám k ní stále velký citový vztah, ale slečna mi slíbila, že se o ni dobře postará, tak jsem klidnější ^___^

Nuže, pusťme se do rozbalování! *w*

And here is my coordinate ^__^

Blouse – Amavel
Cardigan – off brand
Beret – off brand
Bow – Angelic Pretty
Skirt – Angelic Pretty
Tights – off brand
Shoes – BODYLINE
Doubleclip – hpi (handmade by Silvi and Domi)
Teddy bear necklace – off brand


Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *