Asocializace? Ale i tak něco dobré…

Už je to víc jak tři měsíce, co jsem se přestěhovala do Ústí nad Labem a je to tu hrozné…

Sice tu mám přítele, ale ten je věčně v práci, takže denně sedím doma, protože tu nemám s kým zajít na nějaký zákusek nebo na zmrzlinu. Zkrátka sedím sama zavřená v pokoji a jediné, co mi zbývá, je projíždět internet.
Můj den vypadá takto…
Od pondělí do čtvrtka (o víkendu bývám u přítele) vstanu do školy -> mořím se ve škole/ na praxi -> netěším se domu, protože vím, co následuje. 
Dobíhám vlak, abych nemusela hodinu čekat na další a když dojdu domů, zavřu se v pokoji a sleduju anime nebo projíždím EGL, LaceMarket, dokonce jsem začala sledovat i ten stupidní seriál – Ordinace v Růžové Zahradě. Cítím se hrozně osaměle a mám nutkání napsat si nějaký pesimistický status na facebook. Pak si ale říkám, že to může vyznít špatně, když si pořád jen stěžuju, tak raději ani nikomu nenapíšu. Právě proto, abych si nezačala stěžovat, avšak někdy toho je už moc a někam do světa to „vykřičet“ musím…
Během těch tří měsíců jsem zjistila, že jsem sice stydlivá a bojím se cizích lidí, ale také hodně potřebuju kontakt s přáteli. 
Minulý pátek jsem si s kamarádem vyjela na mini výlet na kole. Mohla bych ven třeba s ním, když tu jsem sama. Má to však háček… bydlí pár metrů od mého přítele, takže daleko a než bychom se někam vypravili, je večer. 
Ten minivýlet mi zlepšil náladu. Měla jsem úžasný pocit, že jsem udělala něco pro svou kondici a také byla na vzduchu a měla si s kým povídat. Doufám, že brzy pojedeme zas.
ehm, abych předešla znovu otázkám. Ano, jsem divná, nepiju a to u mě je jablečný mošt 😀

Asi už je toho na vás moc…snad jsem Vás tímhle „stěžovacím“ postem nějak neurazila nebo tak něco >__< 
Mám však jedno pozitivum *__* Nebo spíš dvě!

1) Dan mi k narozeninám objednal mé vytoužené Teaparty shoes v Navy. Už jsou odeslané a čekám, až mi přijdou. Bude boxopening *__*

2) Stalkování EGL ve dne v noci přinesl své ovoce! Slečna prodávala AngelicPretty TeaParty shoes v bílé, s menšími oděrkami, které nejsou na první pohled vidět, v mé velikosti. Hmm…AP, to bude drahé…
NEBYLO!! STÁLY MĚ JENOM 10DOLLARŮ!!!! to je skoro zadarmo ♥w♥ nemohla jsem je tam nechat a teaparties jakékoliv barvy se v šatníku nikdy neztratí. 

To je tedy z mého negativního postu vše a doufám, že dlouho žádný podobně negativní, né – li horší už nenapíšu >_<
Ahooooj!
(uuuuf, uplně to ze mě všechno spadlo…)

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

2 komentáře “Asocializace? Ale i tak něco dobré…

  1. Ach, jak Vám rozumím. Také se často cítím sama. Někdy, když večer ležím s partnerkou, držíme se za ruce, ale připadám si jako bych tam byla sama. Jindy je to všechno jak má být. Lidí se celkem bojím a nestýkám se s nimi. Přesto je potřebuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *