2nd SleepingDoll’s collection ♥NeverendingStory♥

2nd SleepingDoll collection called „NeverendingStory“ is Neverending because my work continues, I love sewing clothes more and more, my drawings are better and I have still new ideas in my head so my fairytale continues to.  This Collection will be little bit different than the World of Yuki’s fairytales. I will sew something true gothic and something with a bit of cuteness.
My inspiration comes from the night sky, my dreams, from the deepest place in my soul. Come with me to my world again and live your dreams with me ♥

Račte si prohlédnout již druhou budoucí kolekci SleepingDoll s názvem „NeverendingStory“, takové pokračování World of Yuki’s Fairytales. 
Připravuji pro Vás pár zajímavých kousků, které budu, jako minule, šít postupně jeden po druhém, až bude zase celá kolekce hotová. Těšit se můžete na čistě gothic, avšak něco sladšího se tu též najde, na věci s potiskem i jednobarevné, JSK i OP,sukýnky a třeba i doplňky. Doufám, že se Vám bude má nová kolekce líbit ^__^
Inspiraci jsem tentokrát čerpala ze svých snů, pozorování noční oblohy a při přemýšlení nad „nekonečnem vesmíru“(čtěte – přemýšlela nad čímkoliv), pochází z nejhlubšího místa v mé duši.

Vydejte se semnou znovu do mého světa a nechte své sny ožíva

♥ŠípkovováRůženka II♥
Otevírá druhou kolekci SleepingDoll stejně, jako její „sestřička“ otevírala tu první.
Sukýnka z bavlněného plátka s potiskem růží a kanýrem z krémového plátna.
Přemýšlím, zda pas udělat polo nebo plně elastický…♥AnatomicLove♥
Černé JSK s kulatým dekoltem, dvěma řadami zlatých knoflíčků a malbou(printem) anatomického srdce orámovaného zlatým rámečkem.

♥Stella♥
Korzetová sukně vystužená plastovými kosticemi, z boku na zip a zezadu šněrování.
Barva: tmavě modrá, rudá (zelená)

♥DollyMoon♥
OP s roztomilou malbou(printem) chvězdiček se srpkem měsíce a mašlemi v bledě modré barvě. Látku zvolím na 70% bavlněný satén. Má překrásnou barvu!
Vzadu na zip, stažení v pase zajistí waist ties. Okolo dekoltu bude límeček.

♥Annabelle♥
One piece jednobarevné, zezadu zip a waist ties. Barva zatím není jistá…

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *