GLB & Otome no Sewing BOOK ♥BOX OPENING♥

Hezký den! Před asi dvěma týdny jsem si z CD Japan objednala 9. volume Otome no Sewing BOOK, což je kniha s převážně lolita střihy. Uvažovala jsem o ní minimálně rok a půl, že si ji koupím, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala, až do teď ^__^ Aby se mi to poštovné vyplatilo, přibrala jsem si k tomu 60. volume Gothic & Lolita Bible. Ukázalo se, že se jedná o speciální vydání, takže byl dvojnásobný důvod z radosti.


CD Japan mohu jen a jen doporučit, protože od doby, co jsem si to všechno objednala až do doby, kdy mi balíček přišel na poštu, uběhlo 15 dní a to to bylo posláno přes SAL!
Protože moc ráda sleduji box openingy lucky packů a vlastně všemožných věcí kolem lolity, tak jsem si řekla, že mohu vytvořit svůj box opening a konečně pořádný! Teď, když už mám lepší fotoaparát, budou má videa jak po zvukové tak i obrazové stránce rozhodně lepší a bude jich víc ^w^ Jen se musím naučit mluvit i přes to, že Dan sedí naproti mě a hraje WoWko :DD Kéž byste viděli některé vystřižené záběry XD

Otome je opravdu užitečná věc a celkově to i s GLB a poštou vyšlo na 3891yenů, což je cca 944 KčDoufám, že se vám tento box opening líbil ♪♫ Nebojte se komentovat na youtube nebo tady na blogu☺
Snad jsem alespoň trochu ukázala, co 9. volume Otome obsahuje a u dalšího článku napočtenou ^w^
Yuki♥

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

6 komentáře “GLB & Otome no Sewing BOOK ♥BOX OPENING♥

  1. Lolita komix! OoO
    Obě knihy vypadají moc zajímavě, teď jen s chutí skočit do tajemství japonského jazyka! ^^

  2. Jakou magií se stalo, že jsi i přes to, že balík přesáhl hodnotu 22 euro, neplatila DPH? O.O Nebo platila?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *