JSK alá Moitie

Alice Clock Print byly mé první JSK. Namalovala jsem na ně hodinové ciferníky, římské číslice a hrdě je nosila několik let, až do teď…. Krajka byla nic moc…i látka. Když jsem ji odpárávala, vcelku nešetrně, abych ji vyměnila za hezčí. A najednou se roztrhly… Oplakávala jsem je, doslova oplakávala. Už jsem jim chtěla napsat nekrolog, protože to jsou nejvíce nošené šaty z celého mého šatníku a najednou zmizely…. Rozhodla jsem se, že si je ušiju znova. Koupila jsem látku, barvu a pustila se do toho, začala malovat první ciferník, když v tom…. Zjistila jsem, že mě to absolutně nebaví, že bych to jen zkazila a dodělám je asi jindy. Takže jsem si jen tak ušila jiné, s modrými detaily. Design jsem neplánovala, nějak vznikl za pochodu. 
Otome no Sewing book mi výrazně usnadnila práci. Nový střih se mi velice líbí a spousta lolitek v jedné šicí skupině mi řekly, že to vypadá jako Moitie XD Když jsem to došila, také mi tak připadaly 😀 Takže mám takové po domácku vyrobené Moitie XDDDD Tadááá

Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

2 komentáře “JSK alá Moitie

  1. Přemýšlím o ušití nějakých jim podobných, tyhle jsou totiž překrásné a navíc snadno kombinovatelné. :3 ( A to Moitie tam také nezní špatně xD )
    Máš tedy v plánu dělat nějaké podobné těm předchozím? 🙂 S printem? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *