Vánoční lolita sraz v Brně

Letos se v Brně bude konat již 2.Vánoční lolita sraz ♥
Brněnské lolitky všechny srdečně zvou na den plný vánoční atmosféry a příjemného posezení doprovázeného pestrým programem. 
3 roky po sobě jsem jela do Prahy, tak letos udělám malou změnu a zkusím Brno ♪♫ Vypadá to, že si slečny daly s přípravami moc záležet. Nemohu se dočkat!
Doufám, že krom tváří známých tam uvidím i spoustu nových *w* 
Ještě by měla být volná nějaká místečka, takže pokud chcete přijít, ale nejste ještě registrovaní, hurá do toho! ♥ Odkaz je ZDE
A TADY je odkaz na událost na FB ☺


A tady je pozvánka od samotných brněnských lolitek…


Srdečně Vás zveme na již druhý ročník Vánočního lolita setkání v Brně. 
Stejně jako vloni Vás příjemně přivítají útulné prostory kavárny Podnebí, rok 2016 jsme se rozhodli pojmout maličko jinak a tak budeme mít k dispozici celý prostor kavárny jen pro sebe. Díky tomu jsme si pro Vás mohli přichystat zajímavý a nabitý program, jehož součástí bude pěvecké vystoupení, módní přehlídka, stánky českých lolita značek a dokonce i burza bring&buy.
Čekat na Vás budou uvítací balíčky, drobné občerstvení a bohatá tombola. Vše budou po čas večera dokumentovat skvělí Dark Vision a tak se budete o svátcích moct potěšit pohledem na kvalitní fotografie i vzpomínkové video.

Letos opět bude nutná registrace, kvůli 
počtu uvítacích balíčků a občerstvení a máme pro vás 2 varianty:
♥ Základní vstupné 100,- Kč – v ceně je uvítací balíček, drobné občerstvení na akci a jeden lístek do tomboly.
♥ VIP vstupné 250,- Kč – určeno pro ty, kteří chtějí přispět peníze na organizaci srazu, v ceně je oproti základnímu vstupné též navíc větší dáreček v uvítacím balíčku a vyhrazené místo na sezení.

Jistě se již dnes máte na co těšit. Detailní informace o českých lolita značkách, burze i Vánoční víle budou včas zveřejněny.Yuki

zdejší pisálek, gothic lolita, milovník klasické hudby a metalu, volnočasová švadlena/ fotografka/ pletařka... mám hromadu koníčků. Hrůza!

Čtěte dál

PředchozíDalší

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *